Produkcijas katalogs / Mēbeles skolotāju istabai
 
 
Moduļprogramma
 
   
 
Mēbeļu  OPTIMA+  savdabīgums:
 
 

1. Plašs nomenklatūras izstrādājumu klāsts, kas ļauj apmierināt jebkuras patērētāju vēlmes un praktiski pilnībā iekārtot jebkuru iestādi vai ofisu.
2. Iestādes vadītāja darba kabineta pilnīga nokomplektēšana.
3. Dažādi varianti, kā izmantot piedāvātos galdus – darba galdus, datorgaldus – papildinot tos ar izvelkamām atvilktnēm, dažādiem paliktņiem zem sistēmu bloka vai monitora.
4. Tiek savienota klasika ar mūsdienīgām izstrādājumu tendencēm un to variantiem, kas īpaši tiek attiecināts uz galda formu izmaiņām un to nokomplektēšanas īpatnībām: tiek pievienotas papildus atvilktnes, kā arī pārejas sekciju izmantošana, kas savieno dziļu skapi – garderobi ar standartdziļuma korpusa mēbelēm.
5. Pamatelementu funkcionalitāte, pat kopā ar to papildelementiem, kas ļauj radīt ērtu darba vietu, izmantojot minimālu telpas platību.
6. Mūsdienīgs mēbeļu dizains tiek sasniegts gan savdabīgu formu rezultātā, gan izmantojot darba virsu, skapju konstrukciju un atvilktņu izgatavošanā 22 mm biezu kokskaidu plati, bet pārējo galda un korpusa mēbeļu sastāvdaļu ražošanā – 18mm biezu kokskaidu plati
7. Izgatavojot mēbeles, izmantojot divu krāsu gammu, tiek izmantotas  E – 1 ( Eiropas ekoloģiskā klase) plāksnes : kalnu alksnis un titāna + bērza savienojums. Variants titāns + bērzs pārsvarā tiek izmantots iestādes vadītāja kabineta nokomplektēšanai.
8. Mēbeļu ražošanā tiek izmantota triecienizturīga   firmas „ Rehau” apmale. Galda virsmām – 2mm bieza, 0,45 – 0,6 mm bieza galdu, skapju un atvilktņu  karkasa elementiem
9. Montējot mēbeles tiek izmantotas firmas „Minifix”savilktnis, kas palielina izstrādājuma izmantošanas resursus, ja būs nepieciešams veikt atkārtotu izstrādājuma montēšanu.
10. Tiek izmantota vadošo Eiropas ražotāju mēbeļu furnitūra.
11. Mēbeles tiek papildinātas ar regulējamiem līdz 15mm augstu  apakšējiem balstiem.
12.  Mēbeles tiek izgatavotas, izmantojot pasaulslavenu vācu firmu ( IMA, Homag, Shelling) mūsdienīgas kokapstrādes iekārtas.

 

   
 
Produkcija
 
MS Word fails
 
eXTReMe Tracker